"KAGIEX" PRODUCENT OKIEN I DRZWI DREWNIQNYCH I PCV


Idź do treści

O nas

Firma "KAGIEX" powstała w 1995 roku. Dzięki ponad 15 letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

W ofercie
naszej firmy znajduje się wykonywanych na indywidualne zamówienie wiele produktów jak okna, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, przesuwne, harmonijkowe, ogrody zimowe, parapety, okiennice, bramy, barierki, stopnie schodowe oraz futryny skrzynkowe.
Dzięki tak szerokiemu asortymentowi klient ma możliwość wyposażyć swój dom w piękne wyroby z jednego gatunku drewna, o jednakowej kolorystyce i podobnych kształtach przez co każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego, zharmonizowanego
wyglądu i klimatu.

Nasze produkty charakterycują się nie tylko doskonałą jakością i estetyką ale również bezpieczeństwem i trwałością. Fundamentem tych cech jest produkcjia oparta na posiadanej aprobacie technicznej
ITB nr AT-15-2948/98.

Do produkcji stosujemy wyłącznie najlepsze, wyselekcjonowane materiały. Jest to podstawą zachowania estetyczności i trwałości końcowego wyrobu. Każdy materiał jest ważny - nie oszczędzamy - używając począwszy od najlepszej jakości drewna po najmniejszego wkręta. Dzięki temu oddajemy kientom tylko i wyłącznie pełnowarościowe wyroby - nie zapominajmy, że kupujemy okna lub inne wyroby na wiele lat!


Najpopularniejszymi a zarazem najczęściej stosowanymi na rynku gatunkami drewna jest sosna oraz mahoń (meranti). Na specjalne zamówienie możemy również zastosować inne gatunki drewna jak np dąb, modrzew, olcha.

Odbiorcą naszych wyrobów są zarówno klienci indywidualni, jak również instytucje państwowe.
Współpracujemy z szeregiem firm budowlanych w całej Polsce. Część naszej produkcji kierowana jest na wymagający rynek zachodnio-europejski.


Na swoje wyroby udzielamy 5 lat gwarancji

Montaż Serwis Transport

Do produkcji używamy tylko litego drewna !!


Powrót do treści | Wróć do menu głównego