"KAGIEX" PRODUCENT OKIEN I DRZWI DREWNIQNYCH I PCV


Idź do treści

Dodatki do drzwi

Produkty

DODATKI DO DRZWI ZEWNĘTRZNYCH
WKŁADKI DO ZAMKÓW

WKŁADKI PATENTOWE ISEO
Wkładka bębenkowa renomowanego włoskiego producenta ISEO,antywłamaniowa, atestowana kl.C, zabezpieczenia przeciwwyważeniowe, przeciwrozwierceniowe, 5 dużych,ergonomicznych, nawiercanych kluczy w komplecie.
WKŁADKI Z GAŁKĄWkładka bębenkowa z gałką, antywłamaniowa, atestowana kl.C, wkładki odporne na próby otwarcia wytrychem i przewiercenie, 4 klucze w komplecie, karta kodowa.
SAMOZAMYKACZ

Mechanizm automatycznie zamykający drzwi. Dostępny w kolorze srebrnym oraz brązowym.
WIZJERWizjer dostępny w różnych kolorach: srebrny, stare złoto, złoty.

Klamki HOPPESzyldy bezpieczne wyposażone są w stalowe zabezpieczenie przed rozwierceniem, przekręceniem, wyciągnięciem wkładki. Posiadają również stalową podkładkę oraz czopy zabezpieczające skręcane wewnętrznie. Dołączone do szyldu śruby mocujące uniemożliwiają zdjęcie masywnego szyldu zewnętrznego. Śruby mocujące nie są widoczne od zewnątrz! Szyldy bezpieczne stosuje się do drzwi wejściowych.

DODATKI DO DRZWI WEWNĘTRZNYCHZAMKI
Dostępne są oprócz zamka oszczędnościowego tj tylko klamka zamki na wkładkę, klucz tradycyjny oraz WC.
TULEJKIDo drzwi wc lub łazienkowych w celu poprawy wentylacji możliwy montaż tylejek wentylacyjnych w różnych kolorach

ZAWIASY CHOWANEIstnieje możliwość zastosowania zawiasó chowanych które po zamknięciu drzwi są niewidoczne. W tej technologi oprócz niewidocznych zawiasów drzwi mają inną budowę - tworzą jedną płasczyznę z futryną - nie wystają po za nią.
SZYBY
Posiadamy szerkoki wybór szyb do drzwi. Umożliwia to dodatko dopasowanie i podkreślenie stylu i charakteru drzwi do wnętrza. Możliwe jest również zamontowanie w drzwiach wewnętrznych szyby z folią - jest to rozwiązanie dla klientó mających małe dzieci - po rozbiciu taka szyba pozostaje na swoim miejscu, ulega tylko pęknięciu.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego